Sadolin EasyCare tooteid iseloomustab nutikalt disainitud koostis ja spetsiaalsed tehnoloogiad, mis aitavad tagada kauni kodu välimuse pikemaks ajaks. Värvid on suurepärase katvusega, värvitud pinnad on pestavad ja seejuures värv ei tuhmu pestes. Lisaks on võimalus laiast värvitoonide kollektsioonist valida endale sobivaim toon.   

Seinavärv EasyCare Stay Clean oli 2017.aastal Eestis müüki tulles revolutsiooniline toode tänu oma mustust hülgavale tehnoloogiale. EasyCare on tänaseni ainuke omasugune värvilahendus. Toode sisaldab vaha, mis muudab värvitud pinna hüdrofoobseks. See tähendab, et pinnale sattunud vedelik (karastusjoogid, mahl jne) ei imendu värvikihti ega jäta sellele plekke. See lihtsustab värvitud pindade puhastamist ja hoida värsket välimust pikemat aega. See on ideaalne värv kasutamiseks köökides, esikutes, lastetubades, tööruumides,  restoranides, koolides ja teisteI sagedasti pesemist nõudvatel pindadel.   

EasyCare Kitchen&Bathroom on niiskuskindel matt seina- ja laevärv  kasutamiseks niisketes ja sagedast pesu nõudvates ruumides. Värv on vastupidav rasvaplekkide, niiskuse ja isegi hallituse suhtes, mistõttu sobib suurepäraselt kasutamiseks köögis, vannitoas ja teistes niisketes ruumides. Värvitud pind on vastupidav ka sellistele raskesti eemaldatavate plekkide suhtes nagu vein, tomatikaste, šokolaad, jumestuskreem, toidurasvad jms.   

EasyCare Wood&Metal toob mängu uue kriimustuskindla tehnoloogia ning on mõeldud puit- ja metallpindade värvimiseks nii sise- kui ka välistingimustes. See sobib ideaalselt mööbli, uste, akende, radiaatorite jms värvimiseks, aga ka sisevoodrilaua värvimiseks. Erinevalt lahustipõhistest alküüdvärvidest ei kollastu veepõhine Wood&Metal aja möödudes, vaid säilitab oma esialgse tooni väga pikaks ajaks. See värv on ka ohutu lastemööbli ja mänguasjade värvimiseks (EN 71:3:2013 standardi kohaselt).   

Sadolin Ambiance sari koosneb Sadolini lipulaeva toodetest, mis muudavad töö hõlpsaks nii amatöörile kui ka profile, pakkudes vastupidavat ja esteetiliselt suurepärast lõpptulemust. Amatöör-maalril on võimalik kergesti saavutada suurepärane ja ühtlane lõpptulemus tänu Ambiance värvide suurepärasele tasandumisvõimele. Samuti oskab professionaal hinnata selle ületamatut kattevõimet. Ambiance seinavärvide märghõõrdekindlus klass 1 tagab pinnale väga hea pesukindluse ja HD Colour tehnoloogia hoolitseb selle eest, et värvitoonid ei luituks ja säilitaksid oma hea välimuse pikaks ajaks. Kuna Sadolin Ambiance värvid on loodud kestma, siis värvimistöid on ka harvem vaja ette võtta. See aga omakorda vähendab tarbimist tulevikus ja on seetõttu keskkonda säästev. Sadolin Ambiance sari koosneb neljast tootest— Sky, Royal, Diamond ja Pearl.

Esmaklassilise kattevõimega Sadolin Ambiance Sky on laevärv, mis tänu oma valgust mittepeegeldavale täismatt pinnale aitab varjata aluspinna väiksemaid ebatasasusi. Seega on seda lihtne peale kanda ning ei tule karta nö. rullitriipude tekkimist lakke. Selle värviga on võimalik teostada kohtparandusi, mis hiljem on vähem märgatavad ilma , et peaks kogu lage üle värvima.

Sadolin Ambiance Royal on 1. märghõõrde klassiga täismatt seinavärv kuivadesse ruumidesse, mis jätab lõppviimistlusena kuninglikult sametise pinna. Samuti aitab täismatt pind varjata aluspinna väiksemaid ebatasasusi. See on ideaalne värv, et luua kuivadesse ruumidesse lihtsa vaevaga luksusliku välimusega seinapinnad. Sellisteks ruumideks on elu- ja magamistoad, koridor, kontor ning  ühiskondlikud ruumid. See on suurepärane valik ka neile, kes soovivad nii seinad kui ka laed värvida ühe tooni ja läikega.   

Sadolin Ambiance Diamond on matt, väga hea kulumiskindlusega (klass 1 märghõõrdekindlus) seinavärv, mis on kergesti pinnale kantav, ei pritsi ja tasandub hästi. Moodustab ühtlase värvkatte. Sobib ideaalselt elu- ja lastetoas, köögis, koridoris, kontoris, samuti suurt kulumiskindlust nõudvates ühiskondlikes ruumides ja tööstushoonetes, nt kaupluses, koolis, lasteaias, haiglapalatis jne. 

Sadolin Ambiance Pearl on pesu- ja niiskuskindel poolmattvärv, millel on samad märkimisväärsed katte ja tasandumise omadused, mis teistel tema sarjakaaslastel. Tänu oma läikeastmele on Pearl väga hästi puhastatav. See teeb ta sobilikuks kasutada sagedast pesemist vajavates kuivades elu – ja abiruumides, nt. köögis, lastetoas, trepikojas, samuti suurt kulumiskindlust nõudvates ühiskondlikes ruumides ja tööstushoonetes, nt koolis, lasteaias, toitlustusasutustes, kauplustes, haiglas.  

Sadolin Ambiance sarja kuulub ka 54 tooniga värvikollektsioon koos kasutusvalmis toonitesteritega, mille abil on võimalik üksteisega kokku sobituvatest toonidest hõlpsalt ja mugavalt luua endale sobiv toonikombinatsioon.  AkzoNobel kontserni ülemaailmse esteetikakeskuse spetsialistide loodud kollektsioon koosneb kolmest värvipaletist: neutraalsed-, aktsent- ja meeleolutoonid. Need inspireerivad ja hoolikalt koostatud värvikollektsioonid võimaldavad kodule anda trendika välimuse, mis toob ühtaegu esile teie stiili ja isiksuse. Kui meelepärased toonid on välja valitud, siis testeri abil saab värvitoonid mugavalt oma koduseinal järele proovida. Sadolin Ambiance toonitester on värv, toon ja värvirull ühes kompaktses pakendis ning need on saadaval Karl Bilder esindustes, kus spetsialistid oskavad nõu anda nii tooni, koguste kui ka sobiva värvi välja valimisel. Lisaks toonitakse kiirelt ka vajalik kogus värvi soovitud toonides ära.   

Kuna mainitud värvid on toodetud Rootsis – riigis, kus võetakse süsiniku jalajälje vähendamist väga tõsiselt – siis on Akzo Nobel teinud tõsiseid pingutusi, et oma  värve maagi kaevandamisest kuni ekspluatatsiooni järgse taaskäitluseni toota võimalikult vähe keskkonda kahjustaval viisil. Seetõttu on neile toodetele väljastatud ka roheplatvormi EPD sertifikaat. Üha rohkem tuleb hangetes ja ehitusprojektides ette nõuet kasutada keskkonnasäästlikke tooteid, millel oleksid vastavad sertifikaadid olemas. Täna veel neid nõudmisi, mida EPD sertifikaat tagab, riiklikul tasandil värvitootjatelt ei nõuta, kuid lähitulevikus on need kindlasti kohustuslikud. 

Lisaks on Akzo Nobeli värvidel Luige märk ehk Nordik Swan Label, Euroopa Liidu Ecolabeli tähistus ja värvid vastavad värskeimatele LEED standarditele. Need väljastatakse ainult toodetele, mis täidavad kindlaksmääratud keskkonna-, kvaliteedi- ja tervisenõudeid. Kriteeriumid on loodud eelkõige selleks, et edendada tooteid, mis kuuluvad kõige keskkonnaohutumate hulka ja võtavad arvesse juba muid tegureid nagu tooraineallikad, kemikaalikasutus, heitveekäitlus, pakend ja selle taaskasutus, jäätmed, vabakaubandus. 

Easy Care
Stay Clean

Revolutsiooniline mustust hülgav matt seinavärv kööki, lastetuppa ja mujale sagedast pesemist nõudvatele pindadele. Värv ei pritsi, on hästi pinnale kantav ning tasandub ühtlaseks (ei jäta triipe). Vedelik ei imendu värvikihti ega jäta plekke. Säilitab välimuse pikaks ajaks.

Easy Care
Kitchen & Bathroom

Rasvaplekkide ja niiskuskindla tehnoloogiaga matt seinavärv köögi, vannitoa ning muude niiskete ruumide viimistlemiseks. Värvitud pind on vastupidav raskesti eemaldatavate plekkide suhtes nagu vein, tomatikaste, šokolaad, toidurasvad jpm.

Easy Care
Wood&METAL

Kriimustuskindel puidu- ja metallivärv nii siseruumides kui ka õues värvimiseks. Sobib sisevoodrilaua, metall- ja puitaia, mööbli, uste, akende, aknalaudade, liistude, radiaatorite, torude ja isegi mänguasjade värvimiseks. Säilitab oma esialgse tooni väga pikaks ajaks. Kulumiskindel ning kerge hooldada.

Sadolin Ambiance Royal 2.5L

AMBIANCE
ROYAL

Esmaklassilise katvusega täismatt seina- ja laevärv moodustab ühtlase sametise pinna, mis aitab varjata aluspinna väiksemaid ebatasasusi. Täismatt seinavärvi kohta on suurepärane klass 1 märghõõrdekindlus. Toode on veepõhine ja praktiliselt lõhnatu ning väga madala lenduvate osakeste sisaldusega (alla 1g/l).

AMBIANCE
DIAMOND

Esmaklassilise kulumiskindlusega matt sisetööde seina- ja laevärv. Hea niiskuskindlus ning kergesti puhastatav (klass 1 märghõõrdekindlus). Toode on kergesti pinnale kantav, ei pritsi ja tasandub hästi. See on veepõhine ja praktiliselt lõhnatu ning väga madala lenduvate osakeste sisaldusega (alla 1g/l)..

AMBIANCE
PEARL

Pesu- ja niiskuskindel poolmatt seina- ja laevärv. Värvil on klass 1 märghõõrdekindlus ja sobilik ruumidesse, kus nõutakse pesukindlust.. Toode on kergesti pinnale kantav, ei pritsi ja tasandub hästi. See on veepõhine ja praktiliselt lõhnatu ning väga madala lenduvate osakeste sisaldusega (alla 1g/l).

Sadolin Ambiance Sky 10L

AMBIANCE
SKY

Esmaklassilise katvusega täismatt laevärv väga nõudlikule kliendile. Väga hästi ise tasanduv, ei jäta triipe lakke. Kohtparandused on vähem märgatavad. Laevärvi puhul harukordne klass 3 märghõõrdekindlus teeb võimalikuks mustad näpujäljed jm plekkide eemaldamiseks ilma uut kihti värvimata. Toode on veepõhine ja praktiliselt lõhnatu ning väga madala lenduvate osakeste sisaldusega (alla 1g/l)..

Miks eelistada Karl Bilderit oma ehitusmaterjalide ostukohaks ja tarnijaks?

Meie meeskond on oma teadmiste ja kogemustega ehitsalaseks nõuandjaks juba 25 aastat, kelle poole võib julgelt pöörduda. Meil on klientide jaoks alati aega ning kliendina saad personaalselt ja kiirelt teenindatud. Kui planeerid ehitust ja soovid parimat, siis küsi materjalile pakkumist meie projektimüügist. Suurema ehituskauba toome järgmiseks päevaks otse objektile ning väiksemad ehitustarbed ja värvid saad kätte meie esindustest Tallinnas, Tartus ja Pärnus või ööpäevaringselt avatud 24h ekspresskappidest.

Saada meile päring: